MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 3423057
*
nr 342 3057
Stolar
Ett par, Sent 1800-tal, mahogny
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
Sista tid för bud online:
måndag 10 januari 2005
kl 16:00:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
9/1 13:29:56
1
400 kr
9/1 13:46:06
2
400 kr
9/1 13:47:28
2
500 kr
10/1 11:41:30
1
500 kr
10/1 11:52:22
2
600 kr
10/1 13:08:01
1
600 kr
10/1 13:27:31
3
650 kr
10/1 15:43:21
4
ledande budet*
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47
-
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59
-
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36
*
Stolar
nr 342 3057
Stolar
Ett par, Sent 1800-tal, mahogny
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 750 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 10 januari 2005 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
9/1 13:29:56 | 1 | 400 kr |
9/1 13:46:06 | 2 | 400 kr |
9/1 13:47:28 | 2 | 500 kr |
10/1 11:41:30 | 1 | 500 kr |
10/1 11:52:22 | 2 | 600 kr |
10/1 13:08:01 | 1 | 600 kr |
10/1 13:27:31 | 3 | 650 kr |
10/1 15:43:21 | 4 | ledande budet* |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar mahogny sekelskifte sent 1800-tal stol stolar trä
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:47 -
4093 Bord
+ pallar, 5 delar, Asien, lackarbete, rotting. Bre..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:07 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:12
-
4167 Fåtölj
Nyrokoko, bemålad
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57 -
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:59 -
3420 Fåtöljer
ett par, JIÖ
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:36